Podčetrtani spet sami na vrhu 2. SKL

Košarkarji podčetrtškega drugoligaša so v derbiju prvouvrščenih ekip na domačem parketu ugnali neposredne konkurente iz Sežane kar za 20 točk.

Končna razlika ne priča o tem, da je bila tekma nervozna, saj so bile med drugim dosojene tri tehnične napake.

Domači so v prvi in drugi četrtini večkrat vodili za 14 točk, ob koncu polčasa pa so se Kraševci najbolj približali, in sicer na 7 točk. Tretjo četrtino so termalci odigrali odlično in jo končali s +22, nato pa tekmo varno pripeljali do konca.

Terme Olimia Podčetrtek : Mesarija Prunk Sežana 93:73 (26 : 14, 19 : 21, 26 : 14, 22 : 24)

Strnad 22, Cerkovnik 20, Žvan 14, Radanović 10, …

12. Portorož 18 2 16 20

Do konca rednega dela tekmovanja ostajajo še tri tekme. Na dan žena je na vrsti gostovanje v Portorožu, lepa priložnost, da ekipa razveseli sekretarko kluba Karmen Cvirn.