Futsal: Dobovec vpisal nove točke

V 7. kolu 1. slovenske futsal lige je Dobovec v Rogaški Slatini gostil Velike Lašče. Po vodstvu s 4:0 v 25. minuti so gostitelji popustili in dovolili, da Dolenjci pridejo na 4:3. Po domači minuti odmora so se gostitelji znova zbrali in zmagali.

Naslednje srečanje državnega prvenstva bo na vrsti v petek, 5. decembra, in sicer bodo črno-beli gostovali v Sevnici.

KMN Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Velike Lašče 6:3 (2:0); 1:0 Mordej (7.), 2:0 Kroflič (12.), 3:0 Kroflič (24.), 4:0 Kroflič (25.), 5:3 Mordej (32.), 6:3 Kroflič (40.)

Aleš Poredski, trener KMN Dobovec Pivovarna Kozel: Moja ekipa in gostje si zaslužita čestitke. Igrali smo dobro, tekmo smo imeli pod kontrolo. V zadnjih minutah so gostje omilili poraz, v našem moštvu pa so igrali tudi tisti, ki sicer dobijo manj minut.«

Almir Fetić, trener KMN Velike Lašče: Zamuda na cesti, na poti smo bili kar tri ure, je pustila posledice. Ogrevali smo se le deset minut. Domači so igrali dobro, mi pa smo začeli prepozno igrati, lovili smo jih, a ni šlo.«

KMN Puntar – FC Litija 3:2
ŠD Extrem – KMN Sevnica 5:1
KMN Benedikt – KMN Oplast Kobarid 1:5
KMN Bronx Škofije – RE/MAX Maribor 3:7

1. Dobovec Pivovarna Kozel  7 6 0 1 34:15 18
2. KMN Oplast Kobarid 7 4 2 1 25:12 14
3. KMN Puntar 7 4 2 1 26:20 14
4. ŠD Extrem 7 4 1 2 25:12 13