V Šmarju Slatinčani precej boljši v zaključku

V okviru drugega kroga pokalnega tekmovanja Medobčinske nogometne zveze Celje sta se na šmarski nogometni zelenici pomerili sosednji ekipi Šmarja in Rogaške Slatine.

Gostje v tej sezoni igrajo v drugoligaški konkurenci, kjer jim ravno ne cvetijo rožice, zato so bili toliko bolj lačni zmage.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov, precej drugače pa je bilo v drugem delu tekme, ko so Slatinčani napolnili domačo mrežo. Pri izidu 0:2 je bil v 78. minuti zaradi drugega rumenega kartona izključen domači nogometaš Dejan Gaberšek, potem pa so domača obramba prejela še tri gole, od tega je dva dosegel sveži Sandro Sisinger, ki je vstopil v 72. minuti.

15 Nejc Deučman
21 Liridon Fazliu (od 88.’ Vinko Žerjav)
23 Radovan Šoštarić (RuK) (od 62.’ Anže Gajšek )