Mladi podčetrteški košarkarji tretji med mlajšimi učenci

OS Podcetrtek mlajsi ucenci junij 2016Učenci Osnovne šole Podčetrtek so v Sežani sodelovali na zaključnem turnirju tekmovanja Košarkarski superšolar za mlajše učence, ki je nadaljevanje Pionirskega festivala, ki se je začel leta 1966.

V polfinalu so se podčetrtški košarkarji igrali z gostitelji, kasnejšimi zmagovalci, in izgubili za pol ducata točk. V malem finalu so bili za koš boljši od vrstnikov iz Nove Gorice in osvojili končno tretje mesto. Gašper Škorjanc je bil uvrščen v naj peterko turnirja.

Polfinale: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA : OŠ PODČETRTEK 52:46 (17:11, 9:16, 26:19)
OŠ Podčetrtek: Stiplošek, Tacer 3, Hudina, Toplišek, N. Švigelj, Škorjanc 20, A. Švigelj 2, Kastelic, R. Brin 2, Fistrič 1, N. Brin 1, Plevnik 17.

Tekma za 3. mesto: OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA : OŠ PODČETRTEK 31:33 (7:7, 15:10, 9:16)
OŠ Podčetrtek: Stiplošek, Tacer, Hudina, Toplišek, N. Švigelj 6, Škorjanc 17, A. Švigelj 2, Kastelic, R. Brin, Fistrič, N. Brin 2, Plevnik 6.