Loparje vihtijo kot za stavo

klemen tasner tenis 2015Pri Teniškem klubu Šentjur se lahko pohvalijo tudi z delom z mladimi tenisači.  Na junijskem odprtem prvenstvu Celja do 14 let sta se na glavni turnir 32 igralcev uvrstila Niko Spolenak in Klemen Tašner, Žiga Kovačič pa se je uvrstil med 8 najboljših.

Avgusta sta na močnem turnirju Klemen in Žiga prišla do glavnega turnirja. Slednji je zablestel v hercegovskem Mostarju, ko je prišel med 16 najboljših. Vsi trije se preizkušajo tudi v konkurenci do 16 let. Žiga je na ljubljanskem turnirju prišel med 16, Klemen pa med 32.

Pri dekletih je Tajda Zalokar osvojila že dva turnirja do 11 let, kakor tudi turnirja do 12 let, vendar v kategoriji B. Trener vseh tenisačev je Tadej Kincl.

Fotoutrinek je nastal s četrtkovega srečanja 1. teniške lige do 14 let z ekipo Ljubljanski teniški center, kjer je na “1. deski” za Šentjurčane nastopil Klemen Tašner. Za TK Šentjur je nastopil tudi Slatinčan Niko Bjelovučić.