Nogometaši 3. SNL Vzhod so se končno lahko vrnili na zelenice

26. 4. 2021 12:46

Na nogometne zelenice so se ta vikend vrnili igralci 3.SNL Vzhod, odvijal se je njen 10. krog. Zadnje prvenstvene preizkušnje so bile odigrane pred 6 meseci, oktobra 2020.

NK Ketty Emmi Bistrica : NK Rogaška 1:1

Takoj po ponovnem odprtju lige sta se med sabo pomerili prvouvrščeni ekipi na lestvici. Rogaška je povedla v 61 minuti, ko je gol zadel Alen Ploj. Tekma je bila zelo izenačena, a Rogaški minimalne prednosti ni uspelo zadržati, saj je tik pred koncem srečanja v 93. minuti za izenačenje zadel Jaša Martinčič. V Slovenski Bistrici je tako prišlo do delitve točk.

NK Šmarje : NK Cirkulane 1:3

Šmarčani na domačem igrišču niso bili kos gostom, ki zasedajo 4 mesto na lestvici. Igralci Cirkulan so vse tri zadetke zabili že v prvem polčasu. Častni zadetek je dosegel David Firšt s prostega mesta minuto pred iztekom rednega dela. Jasno je da Šmarje potrebuje točke, saj se bori za obstanek v ligi, enako pa velja tudi za Cirkulane, saj se borijo za vstop v lestvico za prvaka. Tokrat so bili uspešnejši gostje.