Rezultati 3. športnega vikenda v Kozjem

Na prvo avgustovsko soboto se je nadaljevala jubilejna deseta sezona poletnih športnih vikendov »dr. Harvey« Kozjansko v organizaciji Športne zveze Kozje. Tretji poletni športni vikend, prva dva sta bila na sporedu v juliju, se je pričel z drugim teniškim turnirjem v kategoriji do trinajst let. Rezultati turnirja so bili zelo podobni tistim na julijskem turnirju. Tudi tokrat je bil zanesljivo najboljši Dejan Zorenč, ki v letošnjih tekmovanjih mladih tenisačev še ne pozna poraza. Tudi na drugem in tretjem mestu sta turnir končala ista dva tekmovalca, kot na prejšnjem turnirju. Na drugo mesto se je tudi tokrat uvrstil Matic Bezamovski, na tretje pa Nika Gradišek.

Popoldan so organizatorji želeli izvesti še turnir parov v odbojki na mivki, vendar pa je bila udeležba preslaba, zato so ga odpovedali.

Naslednji poletni športni vikend bo na sporedu 16. avgusta, ko sta na sporedu turnir v midi tenisu v kategoriji do 11 let in teniški turnir v kategoriji do 15 let.