Košarka – pokal Spar: Rogaška naprej s +187, Terme izločile 1. B-ligaša, ŠRK Koši edini izpadel

Včeraj se je končal 2. krog pokala Spar (1. krog je bil zgolj administrativen), kjer so sodelovali tudi trije košarkarski kolektivi z našega območje. V nadaljevanje sta se uvrstili dve ekipi, KK Šentjur pa je zaradi lanske uvrstitve v polfinale državnega prvenstva že avtomatsko udeleženec finalnega turnirja.

Pregled rezultatov:

9. 9.: Rogaška : Koroška 133-31

13. 9.: Koroška : Rogaška 43-128

Poročanje KK Rogaška

Oglejte si tudi video z nedavne tekme s Partizanom ob praznovanju 50-letnice košarke v Rogaški Slatini

10. 9.: Konjice : Terme Olimia Podčetrtek 64-61

14. 9.: Terme Olimia Podčetrtek : Konjice 100-68

10. 9. : Posavje Krško : ŠRK Koši Šentjur 78-67

14. 9.: ŠRK Koši Šentjur : Posavje Krško 59-57

V 3. krogu se bodo Podčetrtčani pomerili z ekipo Posavje Krško. Prva tekma, ki bo ob Sotli, bo v soboto, 18. 9., ob 19. uri. Rogaška bo igrala z vranskimi Vrani, ki so tesno izločili domžalsko Lastovko.