Slatinčanke ponovno državne srednješolske prvakinje
S finalnim turnirjem na Gimnaziji Bežigrad se je zaključila letošnja sezona državnega prvenstva za dijakinje. Naslov prvakinj so ubranile košarkarice Šolskega centra Rogaška Slatina. Dijakinje ŠC Rogaška Slatina se svojega …


