V Zdravstvenem domu Šentjur bo s torkom, 23. junija, z delom začela nova zdravnica Tanja Šeligo Drame, dr. med., specialistka družinske medicine.
Gre za zdravnico, ki je v začetku maja dala odpoved v Zdravstvenem domu Šmarje pri Jelšah – delala je kot zdravnica družinske medicine v zdravstveni postaji Rogaška Slatina.
Od jutri bo nove paciente vpisovala v Šentjurju.
Vpis novih pacientov bo omejen, v primeru, da bo povpraševanje presegalo kapacitete vpisa, bodo v ZD Šentjur vsem polnoletnim pacientom, ki nimajo izbranega osebnega zdravnika, omogočili vpis v dodatni ambulanti (t. i. ambulanti za neopredeljene).
Pri vpisu je potrebno predložiti zdravstveno kartico in izpolniti (podpisati) listino Izjava o izbiri osebnega zdravnika.
Preberite tudi:





