Kot smo že poročali, je pred nekaj tedni odpoved dala slatinska zdravnica Tanja Šeligo Drame, prav tako pa ni bilo jasno, če bo v Podčetrtku še naprej delovala ginekologinja Unita … Nadaljujte z branjem Pojasnilo iz ZD Šmarje: Kaj s pacienti odhajajoče slatinske zdravnice in ali bo ginekologinja v Podčetrtku še delovala
Kopiraj in prilepi tale URL na svojo WordPress spletišče za vdelavo (embed)
Kopirajte in prilepite to kodo na svoje spletišče za vdelavo