Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Dijakinji ŠC Šentjur z medaljama na slaščičarskem tekmovanju na Hrvaškem


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Na Šolskem centru Šentjur izobražujejo tudi v programu slaščičarstva, njihovi dijaki in dijakinje pa se udeležujejo tudi različnih tekmovanj. 

Tako so včeraj dijakinje v Tuhelju na Hrvaškem sodelovale na mednarodnem tekmovanju Artslast, ki se ga je udeležilo 64 ekip, ki so pripravile 110 izdelkov v kategorijah: rogljički, srnin hrbet in kuglof.

Predstavnice ŠCŠ so prišle do dveh medalj. Zlato je osvojila Lucija Štepihar, srebro pa Anja Vodeb, obe dijakinji drugega letnika. Njuna mentorica je Elizabeta Selić, izdelke pa je ocenjevala 12-članska komisija, sestavljena iz priznanih mojstrov kulinarike.

Preberite tudi:

Šolski center Šentjur slavnostno obeležil stoletnico delovanja