V naših krajih se še naprej vrstijo vlomi in tudi drzne tatvine.
S Policijske uprave Celje so sporočili, da so v Bučah policisti obravnavali vlom v stanovanjsko hišo. Storilec je v hišo vlomil skozi okno na zadnji strani. Ukradel je gotovino.
V Svetem Štefanu so policisti obravnavali drzno tatvino. Storilca sta se pripeljala do stanovanjske hiše in se predstavila, da prihajata s telekomunikacijskega podjetja. Medtem, ko je eden lastnika zamotil, je drugi vstopil v hišo, preiskal prostore in ukradel več kosov zlatnine.
Preberite celotno poročilo PU Celje
Preberite tudi:
Po kozjanskih cestah vedno več tovornjakov: ena izmed rešitev načrtovana šentjurska obvoznica





