V prostorih občinske uprave Občine Kozje so podpisali pogodbi za izvedbo prenove v zdravstveni postaji v Kozjem.
Gradbeno obrtniška dela bo izvajalo podjetje GES d.o.o., opremo pa bo vgradilo podjetje HI-PO d.o.o.
Ocenjena vrednost investicije, ki bo zajemala gradbena, obrtniška in inštalacijska dela, opremo in medicinsko opremo, znaša dobrih 420.000 evrov. Sredstva v višini skoraj 250.000 evrov bodo zagotovljena iz državnega proračuna, preostanek sredstev pa bosta zagotovila Občina Kozje in Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah.
Preberite tudi:
Kaj prinaša Festival vina in čokolade v Podčetrtku 2026: še več doživetij in novosti





