Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V celjski bolnišnici preklicali prepoved obiskov na internističnih oddelkih


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

V Splošni bolnišnici Celje so z današnjim dnem preklicali ukrep prepovedi obiskov hospitaliziranih pacientov na internističnih oddelkih.  

Obiski na vseh bolnišničnih oddelkih so še vedno omejeni na eno zdravo osebo.

Na Ginekološko-porodniškem oddelku so obiski še vedno dovoljeni le zdravim očetom novorojenčkov. Pri kronično bolnih so obiski dovoljeni po predhodnem dogovoru z lečečim zdravnikom.

Obiskovalcem priporočajo razkuževanje rok in nošnjo zaščitne obrazne maske.

Preberite tudi:

To smo mi: produktivni in delovno aktivni, a z življenjem manj zadovoljni od povprečnega Slovenca