V Splošni bolnišnici Celje so z današnjim dnem preklicali ukrep prepovedi obiskov hospitaliziranih pacientov na internističnih oddelkih.
Obiski na vseh bolnišničnih oddelkih so še vedno omejeni na eno zdravo osebo.
Na Ginekološko-porodniškem oddelku so obiski še vedno dovoljeni le zdravim očetom novorojenčkov. Pri kronično bolnih so obiski dovoljeni po predhodnem dogovoru z lečečim zdravnikom.
Obiskovalcem priporočajo razkuževanje rok in nošnjo zaščitne obrazne maske.
Preberite tudi:
To smo mi: produktivni in delovno aktivni, a z življenjem manj zadovoljni od povprečnega Slovenca





