Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V Bistrici zbirajo star papir le še do petka – izkupiček namenjen šolskemu skladu


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Osnovna šola Bistrica ob Sotli organizira zbiranje starega papirja, preko katerega bodo zbirali sredstva za šolski sklad.

Odpadni papir, brez kartona, zbirajo v kontejnerju pri gasilskem domu, do petka, 6. 6. 2025, do 12. ure. Ob tem prosijo za sodelovanje, saj bo izkupiček namenjen šolskemu skladu.

Namen šolskega sklada je zbiranje sredstev s pomočjo donacij, zbiralnih akcij (star papir, baterije, kartuše …), prostovoljnih prispevkov staršev, občanov … za:

  • pomoč učencem pri udeležbi v nadstandardnemu programu šole (šole v naravi, izleti, tabori, udeležba na tekmovanjih),
  • sofinanciranje dejavnosti obveznega programa šole, če se ne financirajo v celoti iz javnih sredstev (izleti, tabori, udeležba na tekmovanjih, kulturnih prireditvah …), da bi bile te dostopne čim večjemu številu učencev,
  • zviševanje standarda pouka in podobno.

V Bistrici ob Sotli so sicer že zbirali sredstva za šolski sklad na dobrodelnem koncertu. Zbrali so že dobrih 1.500 €. Preberite več:

V Bistrici ob Sotli organizirali dobrodelni kocert za šolski sklad