Slatinčanka zmagala na turnirju v Mariboru
Na teniškem turnirju v Mariboru je v konkurenci deklet do 16 let naslov najboljše pripadel Viti Kantoci iz Rogaške Slatine. V zadnjem nizu je po podaljšani igri s 7:6 slavila …
Na teniškem turnirju v Mariboru je v konkurenci deklet do 16 let naslov najboljše pripadel Viti Kantoci iz Rogaške Slatine. V zadnjem nizu je po podaljšani igri s 7:6 slavila …