Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Slatinčanka zmagala na turnirju v Mariboru


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Na teniškem turnirju v Mariboru je v konkurenci deklet do 16 let naslov najboljše pripadel Viti Kantoci iz Rogaške Slatine.

V zadnjem nizu je po podaljšani igri s 7:6 slavila proti Tinkari Novak. V polfinalu je Vita s 6:4 in 6:4 ugnala igralko mariborskega Branika Lizo Butino Jazbec.

Preberite tudi:

Sprehodite se po Jelšingradu! Dvorec odpira vrata obiskovalcem, tematsko opremljene tri sobane (foto)