Na teniškem turnirju v Mariboru je v konkurenci deklet do 16 let naslov najboljše pripadel Viti Kantoci iz Rogaške Slatine.
V zadnjem nizu je po podaljšani igri s 7:6 slavila proti Tinkari Novak. V polfinalu je Vita s 6:4 in 6:4 ugnala igralko mariborskega Branika Lizo Butino Jazbec.
Preberite tudi:





