Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Spet pozabljen denar na bankomatu, a “najditelj” v Podčetrtku ni bil tako pošten kot šentjurski


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Prejšnji teden smo poročali o pošteni gesti občana Šentjurja, ki je na bankomatu našel tam pozabljen denar in ga prinesel na policijsko postajo, kamor ga je dan kasneje prišel iskati obupani “pozabljivec”.

Praktično identičen scenarij pa se je nekoliko drugače odvil v sosednji občini.

Šmarski policisti so bili s strani občanke obveščeni, da je v sredo, 26. 11. v kraju Podčetrtek na enem od bankomatov opravila dvig gotovine, katero je nato pozabila vzeti iz reže bankomata. Ko se je vrnila k bankomatu, je opazila, da je neznanec navedeno gotovino vzel in si jo protipravno prisvojil. V izogib kazenskemu postopku najditelja gotovine policisti pozivajo, da le to prinese na najbližjo Policijsko postajo.

Poglejte celotno policijsko poročilo PP Šmarje pri Jelšah:

Poročilo Policijske postaje Šmarje pri Jelšah, 1. 12. 2025