Prejšnji teden je občan na Policijsko postajo Šentjur prinesel gotovino, ki jo je našel v reži bankomata v Šentjurju.
Naslednji dan se je na policijski postaji oglasil občan, ki je denar tam pozabil.
S Policijske postaje Šentjur so sporočili, da mu bo gotovina vrnjena, ko predloži ustrezna dokazila banke, da je denar na omenjenem bankomatu dejansko dvignil in ga tam pozabil.
Preberite celotno tedensko poročilo PP Šentjur:




