V Šmarju pri Jelšah bo v soboto, 17. januarja, skupna vaja intervencijskih služb. Izvedli jo bodo na območju Zdravstvenega doma Šmarje pri Jelšah, in sicer med 12. in 14. uro.
Zaradi izvedbe vaje bo v času aktivnosti v okolici zdravstvenega doma povečano število intervencijskih vozil s prižganimi zvočnimi in svetlobnimi signali.
Občane prosijo za razumevanje.
Preberite tudi:





