Ekipa Big banda Šentjur je ob Slivniškem jezeru znova uspešno izpeljala koncert, prepoznavem pod naslovom Ramna jazz.

Zasedba, ki jo umetniško vodi Žiga Vešligaj, vsako leto pripravlja tovrsten dogodek, ki ima tudi zvesto publiko, ki je tudi tokrat napolnila prizorišče.
Ob lastnem nastopu so v goste povabili še zasedbi Funk Fact in Larao.
Funk Fact je zasedba štirih prijateljev iz Celjskega, ki so se po več kot desetletju sodelovanja po najrazličnejših skupinah združili z željo po skupnem ustvarjanju funk glasbe, ki jo spretno mešajo še z drugimi vplivi. Zasedba: Leon Firšt – klaviature, Alen Kovše – vokal in kitara, Jaka Krušič – bass, Gregor Hrovat – bobni.

Larao je glasbeni projekt pevke in avtorice glasbe ter besedil Lare Oset ter skladatelja, aranžerja in multiinstrumentalista Leona Firšta. Njuno glasbeno ustvarjanje spretno prepleta R&B, soul, jazz in pop. Larina besedila so intimna, surova in mestoma humorna, Leon pa z izjemnim občutkom gradi bogato in raznoliko zvočno sliko.
Večer je znova potrdil, da Ramna jazz ostaja eden najlepših poletnih glasbenih utrinkov v Šentjurju.
Preberite tudi:
Kepica sladoleda tudi letos dražja? Preverili smo cene na Kozjanskem, v Celju, na Obali in Hrvaškem




