
Big band Šentjur je v decembru opravil z dvema velikima koncertoma, s čimer so še bolj utrdili svoj sloves.
Najprej je zasedba, ki jo vodi Žiga Vešligaj, na Ponikvi nastopila z virtuozoma Otom Pestnerjem in Urošem Perićem, koncert pa je bil tudi po njihovih lastnih občutjih poln presežkov: “Draga publika, najlepša hvala za vašo podporo, odlično vzdušje na koncertu, za vse čestitke, tople besede,…”
Sledil je koncert v Žalcu, kjer so nastopili kot gostje Vlada Kreslina, s katerim so leto poprej začeli sodelovanje ravno v športni dvorani Osnovne šole Blaža Kocena Ponikva:





