Zadnji konec tedna so se planinci I. in II. osnovne šole Rogaška Slatina, starši in člani Planinskega društva Vrelec z avtobusom odpeljali v Kozje, pod vzpetino Vetrnik.

Tam so pričeli s potjo, ki se je zelo hitro strmo vzpela po suhem travniku pod vrh. Na vrhu so si na razgledišču pogledali bližnje in daljne hribe, prisluhnili so vetrni harfi ter uživali na klopci ljubezni.
Po ogledu Vetrnika so se odpravili proti koči na Bohorju. Vmes so imeli nekaj krajših postankov. Pri koči je sledil daljši postanek in vračanje.
V objavi I. OŠ Rogaška Slatina so ob tem zapisali: “Ponosni smo na 15-kilometrsko pot. Za dobro voljo je poskrbelo tudi sončno pomladno vreme.”
Preberite tudi:





