
Na mednarodnem tekmovanju v ročnem spravilu koruze v Gradačcu v Bosni in Hercegovini sta odlično nastopila dijaka Srednje poklicne in strokovne šole Šolskega centra Šentjur.
Mitja Sivka in Rok Slejko sta namreč v konkurenci 8 ekip iz kmetijskih šol iz BIH, Srbije in Slovenije osvojila prvo mesto. Njuna mentorica je bila Zvonka Rabič, omenjena dijaka pa sta v 30 minutah ročno nabrala kar 123,2 kilogramov koruze.
Nedavno so se dijaki ŠCŠ udeležili tudi dneva raziskovalcev v Celju:





