Dijaki Srednje poklicne in strokovne šole Šolskega centra Šentjur so bili zelo uspešni na letošnjem državnem tekmovanju veterinarskih tehnikov in tehnic – Veticus.

V Mariboru so med 50 dijaki iz vseh treh šol, ki izobražujejo za omenjeni program, bili najboljši.
Rezultati:
Anea Delič (3. letnik) – 1. mesto, zlato priznanje;
Uršula Boršnik (4.) – 3. mesto, zlato priznanje;
Nika Oblak (4.) – 5. mesto, srebrno priznanje;
Anže Steblovnik (4.) – 7. mesto, srebrno priznanje;
Žiga Pirš (4.) – 10. mesto, srebrno priznanje.
Preberite tudi:
Aktualne zaposlitve na Kozjanskem in Obsotelju ter v Celju: mizar, slaščičar, učitelj matematike …





