Mladi Šentjurčani odlični na 12. Konjiškem maratonu

Več članov Atletskega kluba Asfalt Kovač Šentjur se je ob koncu septembra odlično odrezalo na 12. Konjiškem maratonu v Slovenskih Konjicah.

Na tradicionalnem 12. Konjiškem maratonu, ki se je odvil ob koncu septembra, je član Atletskega kluba Asfalt Kovač Šentjur Filip Cmok v teku na 10 kilometrov osvojil drugo mesto in s tem srebrno medaljo. Rezultat je štel tudi za Prvenstvo Slovenije v cestnem teku.

V teku na 5 kilometrov je tekmoval Jakob Cmok, ki je v kategoriji do 29 let končal na tretjem mestu. Na tekmovaju je nastopil tudi Val Filej, ki je v kategoriji mlajših mladincev končal na petem mestu.

Ob tem so člani šentjurskega atletskega kluba zapisali naslednje: “Na tej lepi tekaški prireditvi, ki slovi tudi po dobri organizaciji in izpeljavi, tradicionalno pomagajo od vsega začetka tudi naši atletski sodniki.

Vir foto: FB/Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur