Karateisti nastopili v Kranju

Predstavniki Karate kluba Kozjansko in Obsotelje so se zadnji konec tedna udeležili mednarodnega turnirja v Kranju. Udeležilo se ga je 369 tekmovalcev iz 6 držav in 62 klubov.

Barve kluba so zastopali Marija Pohovski, Hamza Nišić, Lea in Ana Bele. Z nastopom je začela Marija v kategoriji mlajših kadetinj 8.-3.kyu, ki je po repasažu osvojila 3. mesto. Nato je nastopil v borbah Hamza, v kategorij dečkov do 56 kg. Tudi on je prišel v repasaž, ki pa ga na ni dobil. Na koncu osvojil 5. mesto. Lea je nastopala v kategoriji kadetinj do 61 kg, ki je po repasažu osvojila 3. mesto. Zadnja nastopajoča je bila Ana v kategoriji kadetinje nad 61 kg, ki je prav tako osvojila 3. mesto.

Glavni trener, Miha Romih, je ob tem zapisal: “Čestitke vsem za otvoritev nove sezone. September je čas, ko zopet začnemo z rednimi trenažnimi aktivnostmi na več lokacijah Kozjanskega in Obsotelja. Vabljeni vsi, ki bi radi pobliže spoznali to borilno veščino kot rekreacijo, šport.”