Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Sodelujte na 2. in 3. javni razpravi o celostni prometni strategiji Občine Šmarje in izpolnite spletno anketo

Sredi maja so na prvi javni razpravi v sklopu priprave nove celostne prometne strategije Občine Šmarje pri Jelšah  (OCPS), občani soustvarjali vizijo in strateške cilje pri ureditvi prometa v svoji občini. 

A to je bil šele začetek, sledijo namreč še druge javne razprave. Naslednja že v ponedeljek, 3. junija, ob 16. uri v spodnji dvorani Kulturnega doma Šmarje pri Jelšah, tretja po vrsti pa bo v torek, 11. junija, ob 16. uri v gasilskem domu v Zibiki.

Vabljeni, da se jih udeležite in sokreirate svojo prometno prihodnost! Končen cilj je dobiti prometno strategijo, prilagojeno sodobnim prometnim smernicam, ki gredo v smer trajnostnega načrtovanja prometa.

Sodelujte tudi v anketi (klik!), ki bo odločevalcem v pomoč pri oblikovanju celostne prometne strategije Občine Šmarje pri Jelšah.

Tako pravijo na Občini Šmarje pri Jelšah:

Na drugi javni razpravi v sklopu priprave Občinske celostne prometne strategije Občine Šmarje pri Jelšah bomo razpravljali o prednostih in slabostih obstoječega prometnega sistema občine ter iskali priložnosti in izzive za prihodne ukrepe.

Javna razprava bo v ponedeljek, 3. junija, ob 16. uri v spodnji dvorani Kulturnega doma Šmarje pri Jelšah.

Spoštovane občanke in občani, vaše mnenje in ideje so za nas izjemno pomembni, saj lahko skupaj oblikujemo še boljšo prihodnost za našo občino. Javna razprava predstavlja priložnost, da delite svoje poglede in predloge o tem, kako vidite prihodnost mobilnosti in kakovosti življenja v naši občini. Predvideno trajanje javne razprave je do dve uri.

Vabljeni k aktivnemu sodelovanju in kritičnemu razmišljanju o prihodnosti naše občine.

Tretja bo v Zibiki
Zibika (vir foto: www.smarje.si)

Na tretji javni razpravi v sklopu priprave Občinske celostne prometne strategije Občine Šmarje pri Jelšah bomo razpravljali o prednostih in slabostih obstoječega prometnega sistema občine ter iskali priložnosti in izzive za prihodne ukrepe.

Javna razprava bo v torek, 11. junija, ob 16. uri v gasilskem domu v Zibiki.

Spoštovane občanke in občani, vaše mnenje in ideje so za nas izjemno pomembni, saj lahko skupaj oblikujemo še boljšo prihodnost za našo občino. Javna razprava predstavlja priložnost, da delite svoje poglede in predloge o tem, kako vidite prihodnost mobilnosti in kakovosti življenja v naši občini. Predvideno trajanje javne razprave je do dve uri.

Vabljeni k aktivnemu sodelovanju in kritičnemu razmišljanju o prihodnosti naše občine.

Izdelavo OCPS Občine Šmarje pri Jelšah delno financira Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju od 2021 do 2027. Izvajalec projekta je Fakulteta za logistiko Univerze v Mariboru.
Izpolnite spletno anketo

Spoštovane občanke in občani,

sooblikujte prihodnjo prometno ureditev občine Šmarje pri Jelšah s svojimi predlogi in idejami. Vabljeni, da odgovorite na vprašanja v anketi, dostopni na povezavi SPLETNA ANKETA (kliknite in sledite navodilom).

Vaši odgovori so anonimni in bodo uporabljeni izključno za namene izdelave Občinske celostne prometne strategije Občine Šmarje pri Jelšah. Na anketni vprašalnik lahko odgovarjate preko mobilnih telefonov ali računalnikov. Reševanje ankete vam bo vzelo od 5 do 10 minut. Hvala za vaše sodelovanje.

*Naročena objava, naročnik Občina Šmarje pri Jelšah