Pregled nogometnega dogajanja v 2. SNL ter Medobčinski ligi Golgeter

2. Slovenska nogometna liga

NK Jadran Dekani : NK Rogaška 0:1

Rogaška je tokrat na tujih tleh uspela priti že do pete zaporedne zmage. Musulin je prvi in edini gol tekme zadel v 26. minuti, Rogaška pa je nasprotnikom preprečila izenačitev rezultata. Tako do konca tekme ni prišlo do preobrata in Slatinčani so zmagali. Ta tekma je Rogaško ponesla na odlično tretje mesto lestvice letošnje sezone 2. SNL.

36 Rok Ljutić

Menjave: Fortuna / Vranješ 46′, Babič /  Gotovac 46′, Meštrić / Demiri 64′, Cukjati /  Šehić 71′, Iličić /  Zonta 85′

Trener: Oskar Drobne

Mejave: Gradišar /  Hegedus 68′, Gobec / Tomašković 73′, Mihalić / Pavlović 83′, Anković / Majcenić 83′

Zadetki: Marko Musulin (0:1 – 26′)

Medobčinska liga Golgeter

ND Mozirje : NK Šmarje pri Jelšah 2:4 (2:1)

V soboto so Šmarčani v Mozirju prišli do druge zmage v tokratni sezoni Medobčinske lige Golgeter. Prvi gol je Kresnik zadel že v 4. minuti, nato pa so skozi igro zadeli še tri. Mozirjanom je tokrat uspelo priti do samo enega zadetka, vendar pa je Krulec naredil avtogol, zato se je igra končala z rezultatom 2:4 za Šmarčane. Ta zmaga jih je iz 7. ponesla na 6. mesto lestvice te sezone.

Menjave: Doberšek / Šakić 60′, Bračun / Korez 89′

Strelci: Kresnik Filip (0:1 – 4′), Krulec Vid (1:1 – 36′ (avtogol)) Korez Andraž (2:2 – 71′), Korošec Miha (2:3 – 75′), Drobinc Urh (2:4 – 80′)

Mons Claudius: NK Vojnik 5:0 (0:0)

Kot Šmarčanom je tudi Rogačanom ta teden uspelo priti do zmage. Ta je že njihova tretja, čez igro pa so uspeli zadeti kar pet golov, medtem ko nasprotniki niso zadeli niti enega. Z to zmago ostajajo na odličnem tretjem mestu lestvice lige.

Trener: Neskić Ibrahim

Menjave: Sisinger / Krivec 14′, Lugi / Turnšek 46′, Čakš / Berk 48′, Pavlovič / Kitak 85′

Strelci: Sisinger Sandro (1:0 – 63′), Ferčec David (2:0 – 78′), Pobežin Blaž (3:0 – 81′, 4:0 – 83′), Asllanaj Burim (5:0 – 90′ (11m))