2. SNL ter Medobčinska liga Golgeter: Slatinčani že šestič zapored slavili, stekel derbi med Šmarjem ter Rogatcem

2. Slovenska nogometna liga

NK Rogaška : NK Roltek Dob 3:0

NK Rogaška je na domačih tleh zabeležila že šesto zaporedno zmago te sezone. Tokrat je z rezultatom 3:0 premagala Roltek Dob, prvi gol pa je za Slatinčane v 27. minuti zadel Pirtovšek. Samo pet minut kasneje je za Rogaško padel že drugi gol, za katerega je odgovoren Pavlović. Igra se je nadaljevala, brez da bi nasprotniki prebili rogaško obrambo ter zmanjšali prednost Slatinčanov. V 66. minuti so ti prednost z tretjim golom še povečali, nato pa z rezultatom 3:0 zmagali. S to zmago Slatinčani ostajajo na sijajnem tretjem mestu lestvice te sezone 2. SNL.

77 Filip Tomašković

Menjave: Gradišar / Hajrić 67′, Hegedus / Charles Alves Moreira 77′, Dolovski / Musulin 77′, Neskič / Pavlović 83′, Gobec / Tomašković 83′

Zadetki: Rok Pirtovšek (1:0 – 27′), Andrej Pavlović (2:0 –  32′), Anel Hajrić (3:0 – 66′)

58 Jaka Kasnik

Menjave: Rems / Vrhovnik 45′, Šipek / Kunstelj 61′, Levec / Avbelj 61′, Zenković / Krupić 61′, Mitrović / Rems 83′

Medobčinska liga Golgeter

NK Šmarje pri Jelšah : NK Mons Claudius 0:4 (0:2)

Ta teden smo lahko videli tekmo dvema kluboma iz Kozjanskega. Pomerila sta Šmarje pri Jelšah ter Rogatec. Šmarje je tokrat ostalo brez zadetka, Rogačani pa so zadeli kar štiri gole. Za prvega je bil Krivec zaslužen že v šesti minuti, naslednje so zadeli še Pobežin, But ter Ferčec. Tako se je tekma zaključila z 0:4 za Rogačane, ki so trenutno prvi na lestvici trenutne sezone lige.

96 Šef Andraž

Menjave: Lugi Argjent / Ogrinc Matic 44′, Močnik Matej / Šef Andraž 46′, But Gorazd / Kitak David 57′, Sisinger Sandro / Asllanaj Burim 65′, Koffi Yao Simon / Berk Alen 74′, Čakš Staš / Krivec Uroš 81′, Pavlovič Jani / Turnšek Val Miha 81′

Strelci: Krivec Uroš (0:1 – 6′), Pobežin Blaž (0:2 – 35′), But Gorazd (0:3 – 78′), Ferčec David (0:4 – 80′)