Znana tudi imena svetnikov Občine Rogaška Slatina

4. 12. 2018 20:15

images_slike3_ured10_rogaska_obcina_slatinaPo dolgem čakanju so sedaj končno postali znani tudi rezultati volitev v občinski svet Občine Rogaška Slatina.

Spodaj najdete seznam 20. svetnikov, ki bodo naslednja štiri leta krojili usodo Rogaške Slatine.

Kot je znano so morali v Rogaški Slatini na enem izmed volišč v drugem krogu lokalnih volitev ponoviti glasovanje za občinske svetnike, saj je prišlo v prvem krogu do napačnega razdeljevanja glasovnic za volitve v občinski svet.

Ker pa je po zaključenem prvem krogu Ministrstvo za Javno upravo občinski volilni komisiji zaprlo dostop do aplikacije za objavo neuradnih podatkov na spletu, se je objava rezultatov zavlekla za nekaj dni. Občinska volilna komisija je morala namreč vse postopke opraviti ročno, zato so lahko rezultate objavili šele danes.

Sestava občinskega sveta Občine rogaška Slatina po strankah (skupaj 20 sedežev):

  • SD – št. sedežev: 6
  • SDS – št. sedežev: 4
  • Nestrankarska lista za razvoj Rogaške in podeželja – št. sedežev: 2
  • NSi – št. sedežev: 2
  • DeSUS – št. sedežev: 2
  • SLS – št. sedežev: 2
  • SMC – št. sedežev: 1
  • Nestrankarska lista Toneta Plevčaka za prihodnost – št. sedežev: 1

Novi občinski svetniki v Občini Rogaška Slatina so:

SEZNAM KANDIDATOV ZA ČLANE OBČINSKIH/MESTNIH SVETOV – VOLILNA ENOTA 1

Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
NSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
Karl Sinko, 04.11.1949, Rogaška Slatina, Plat 7, 3250 Rogaška Slatina
SD – SOCIALNI DEMOKRATI
Andrejka Flucher, 18.12.1969, Rogaška Slatina, Kidričeva ulica 14, 3250 Rogaška Slatina
Aleš Šket, 04.10.1984, Rogaška Slatina, Tržišče 29, 3250 Rogaška Slatina
SMC – STRANKA MODERNEGA CENTRA
Viljem Krivec, 27.09.1958, Rogaška Slatina, Kidričeva ulica 29, 3250 Rogaška Slatina
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
Bojan Pirš, 05.08.1963, Rogaška Slatina, Sončna ulica 4, 3250 Rogaška Slatina
SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
Mitja Škrabl, 24.12.1982, Rogaška Slatina, Tržišče 12, 3250 Rogaška Slatina

SEZNAM KANDIDATOV ZA ČLANE OBČINSKIH/MESTNIH SVETOV – VOLILNA ENOTA 2

Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
Nestrankarska lista za razvoj Rogaške in podeželja
Sergeja Sotošek, 02.04.1966, Rogaška Slatina, Gubčeva ulica 4, 3250 Rogaška Slatina
NSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
Leonida Došler, 25.03.1967, Rogaška Slatina, Gozdna ulica 14, 3250 Rogaška Slatina
SD – SOCIALNI DEMOKRATI
Terezija Tomić, 10.07.1950, Rogaška Slatina, Ulica Kozjanskega odreda 9, 3250 Rogaška Slatina
Velimir Krklec, 21.02.1982, Rogaška Slatina, Gubčeva ulica 16, 3250 Rogaška Slatina
Vesna Zagoda Peperko, 01.09.1978, Rogaška Slatina, Topole 29, 3250 Rogaška Slatina
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
Boris Führer, 09.01.1959, Rogaška Slatina, Gubčeva ulica 2, 3250 Rogaška Slatina
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
Janez Božak, 01.06.1972, Rogaška Slatina, Topole 41a, 3250 Rogaška Slatina

SEZNAM KANDIDATOV ZA ČLANE OBČINSKIH/MESTNIH SVETOV – VOLILNA ENOTA 3

Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
Nestrankarska lista za razvoj Rogaške in podeželja
Jože Erjavec, 23.08.1958, Rogaška Slatina, Brezje pri Podplatu 12, 3241 Podplat
SD – SOCIALNI DEMOKRATI
Katja Turnšek Sambolić, 12.04.1978, Rogaška Slatina, Irje 36, 3250 Rogaška Slatina
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
Mateja Jagodič, 06.05.1972, Rogaška Slatina, Podturn 3, 3241 Podplat
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
Ivan Mijošek, 26.08.1956, Rogaška Slatina, Zg. Negonje 4b, 3250 Rogaška Slatina
Rozalija Šket, 16.07.1978, Rogaška Slatina, Čača vas 30, 3241 Podplat
SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
Martin Kidrič, 10.09.1951, Rogaška Slatina, Sv. Florijan 109, 3250 Rogaška Slatina
Nestrankarska lista Toneta Plevčaka za prihodnost
Anton Plevčak, 15.06.1959, Rogaška Slatina, Gabrovec pri Kostrivnici 4a, 3241 Podplat
Oznake: ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
164 queries in 0,484 seconds.