Pred tednom dni je na železniškem prehodu v Šentvidu pri Grobelnem voznik tovornega vozila trčil v polzapornico, jo odlomil in s kraja odpeljal.
S Policijske postaje Šmarje pri Jelšah so sporočili, da je bil povzročitelj naknadno izsleden, izdan pa mu je bil tudi plačilni nalog.
Preberite celotno današnje tedensko poročilo Policijske postaje Šmarje pri Jelšah:





