Prejšnji teden se je na policijski postaji Šentjur zglasil občan in naznanil, da je pred časom oddal prikolico za pečenje odojkov znani osebi, ki pa je sedaj noče vrniti.
Zoper storilca navedenega dejanja bo podana kazenska ovadba na Okrožno državno tožilstvo Celje zaradi suma storitve kaznivega dejanja zatajitve.
Preberite celotno poročilo PP Šentjur:


