Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Zaključen 17. košarkarski kamp Terme Olimia Podčetrtek: pet dni športa, druženja in zabave


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

V Podčetrtku se je uspešno zaključil že 17. košarkarski kamp Terme Olimia Podčetrtek, ki je tudi letos združil šport, druženje, zabavo in poletno sprostitev. V petih dneh se je 40 otrok iz sedmih različnih občin spoznavalo z osnovami in nadgradnjo košarkarskih veščin, hkrati pa uživalo v pestrem spremljevalnem programu.

Program se je začel s spoznavnim treningom, ki je udeležencem omogočil, da so se povezali med seboj in začeli tkati nova prijateljstva. Že drugi dan jih je pot vodila v Termalni park Aqualuna, kjer so se po dopoldanskem treningu osvežili v bazenih, nato pa se vrnili na igrišče, kjer jih utrujenost ni ustavila pri nadaljnjem delu.

Podobno je minil tudi tretji dan, ko so dopoldan znova namenili treningu, popoldan pa združili zabavo in tekmovalni duh v vodi ter na parketu. Zadnji dan kampa je potekal v športnem parku Imeno, kjer sta se mladim košarkarjem pridružila članska igralca Simo Atanacković in Žiga Švigelj.

Oba sta predstavila svojo košarkarsko pot, nato pa sta se preizkusila še v priljubljeni igri knock out, kjer so imeli otroci priložnost pokazati svoj tekmovalni naboj. Popoldne je sledila All-Star tekma, ob koncu pa je potekala še podelitev nagrad najboljšim posameznikom v prostih metih, trojkah in igri 1:1. Nagrade je podelil župan Občine Podčetrtek Peter Misja, laskavi naslov MVP pa je letos pripadel Galu Zakošku.