Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Z 12. šahovskega turnirja na Prevorju


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

  

Zadnjo novembrsko soboto je v večnamenskem prostoru prevorske šole potekal XII. pokal Prevorja 2012. Turnirja, ki je potekal v organizaciji Športnega društva Prevorje, so se udeležili šahisti iz cele regije. Letošnje število udeležencev (37) je preseglo vse dosedanje, posebej vzpodbudno pa je število mladih in sicer kar 11 šahistov je bilo mlajših od 15 let.

Turnir, ki je trajal štiri ure in je potekal po švicarskem sistemu, je vodil Marjan Drobne. Pokal za prvo mesto je prejel Nejc Amon iz ŠD Šentjur, za drugo Stanko Nikolič iz ŠD Tehcenter Ptuj, tretje mesto si je prislužil David Opalič iz ŠK Šmarje pri Jelšah. Praktične nagrade pa so prejeli; kot najboljši veteran Franc Gazvoda iz ŠD Šentjur, najboljša ženska Vera Jazbinšek iz ŠD Šentjur, najboljši domačin Nuša Hercog in najboljši mladinec Janez Petauer iz ŠK Šmarje pri Jelšah. Predsednik ŠD Prevorje Damjan Maček se je zahvalil vsem, ki so pomagali pri organizaciji turnirja, kot tudi sponzorju Celjske mesnine in sodniku Marjanu Drobnetu.

Majda Rezec

 

*Na sliki najboljša trojica z zmagovalcem na sredi in podeljevalcem, predsednikom ŠDP na desni