Občina Rogaška Slatina je že globoko v Aninem poletju. Na predvečer današnjega godu svete Ane, zavetnice občine in zdravilišča, so v dvorani Kulturnega centra počastili praznik in zaslužne občane nagradili s plaketami in drugimi priznanji.
Več o tem kmalu v reportaži na Kozjansko.info. Zdaj pa se osredotočimo na voščila vidnih akterjev iz lokalnega okolja: slatinskih uspešnih podjetij in javnih ustanov, ki kraju, občini, predvsem pa dobrim ljudem, ki tukaj živijo, želijo vse najboljše ob občinskem prazniku.












