Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Vlomil v avtomata za oskrbo avtodomov


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

V Rogaški Slatini so policisti obravnavali vloma v avtomata za elektriko in vodo za avtodome.

Kot so sporočili s Policijske postaje Rogaška Slatina, je bilo ugotovljeno, da je neznani storilec vlomil v dva avtomata za oskrbo avtodomov in odtujil gotovino. Občina Rogaška Slatina je oškodovana za najmanj 500 evrov. Po zbranih obvestilih bo na tožilstvo podana kazenska ovadba.

Preberite celotno tedensko poročilo PP Rogaška Slatina:

Poročilo Policijske postaje Rogaška Slatina: 27. 1. 2026