Po podatkih Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje je nekaj pred 7. uro zjutraj na železniški postaji v Dolgi Gori vlak zbil občanko. Posredovali so reševalci Nujne medicinske pomoči Celje, ki so jo na kraju oskrbeli in težko poškodovano odpeljali v celjsko bolnišnico.
Dodano naknadno:
Hitri vlak, ki je vozil iz smeri Poljčan proti Šentjurju je na železniški postaji Dolga Gora zbil 19-letno peško, ki je prečkala tire in kasneje v bolnišnici preminila.
*Slika je simbolična

