Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Vlak v 19-letnico na Dolgi Gori


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Po podatkih Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje je nekaj pred 7. uro zjutraj na železniški postaji v Dolgi Gori vlak zbil občanko. Posredovali so reševalci Nujne medicinske pomoči Celje, ki so jo na kraju oskrbeli in težko poškodovano odpeljali v celjsko bolnišnico.

Dodano naknadno:

Hitri vlak, ki je vozil iz smeri Poljčan proti Šentjurju je na železniški postaji Dolga Gora zbil 19-letno peško, ki je prečkala tire in kasneje v bolnišnici preminila.

 

*Slika je simbolična