Policisti PP Šmarje pri Jelšah poročajo o več vlomih v preteklem koncu tedna na območju občine Šmarje pri Jelšah.
V petek, 7. novembra, so opravili ogled vloma v stanovanjsko hišo na območju Grobelce. Popoldne so neznanci vstopili skozi kopalnično okno. V notranjosti hiše so preiskal prostore ter iz njih odtujil večjo količino gotovine. Zoper izsleditev storilca še potekajo aktivnosti.
Le dan kasneje so bili policisti obveščeni o vlomu v stanovanjsko hišo na območju Grobelnega. Storilec je v popoldanskem času vlomil v prostore hiše skozi pritlično okno ter iz nje odtujil več različnih moških in ženskih ur, nakit ter gotovino. Z dejanjem je lastniku povzročil večjo premoženjsko škodo.
Preberite celotno današnje poročilo PP Šmarje pri Jelšah:





