V Zibiki, na območju Policijske postaje Šmarje pri Jelšah, so policisti včeraj obravnavali vlom v gradbeni zabojnik.
Storilec je ukradel za skoraj 5.000 € orodja.
V Zibiki, na območju Policijske postaje Šmarje pri Jelšah, so policisti včeraj obravnavali vlom v gradbeni zabojnik.
Storilec je ukradel za skoraj 5.000 € orodja.