Ob 5.02 je v Večjem Brdu, občina Dobje, voznik z osebnim vozilom trčil v betonski propust pri gospodarskem poslopju in ostal ukleščen v vozilu. Posredovali so gasilci PGE Celje, ki so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, nudili prvo pomoč poškodovanemu in ga s tehničnim posegom rešili iz vozila ter nudili pomoč reševalcem pri oskrbi, nato pa z vpojnimi sredstvi sanirali razlite motorne tekočine. Reševalci NMP Celje so hudo poškodovanega voznika prepeljali v nadaljnjo oskrbo v celjsko bolnišnico.

