Pred kratkim so v šmarskem domu upokojencev v pokoj pospremili sodelavko, ki je tam svoje delo predano opravljala kar štiri desetletja.
V Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah so ob koncu septembra pripravili poslovilno slovesnost za dolgoletno sodelavko Silvo Žerak. Po 40 letih predanega dela v šmarskem domu upokojencev, kjer je Silva opravljala poklic medicinske sestre, so jo sodelavke z lepimi besedami in manjšo pozornostjo skupaj pospremile v pokoj.
Ob tem so zaposleni v domu zapisali: “Silva je bila pri svojem delu predana in je vedno z veseljem pomagala sočloveku. Silva, hvala in naj bodo dnevi v pokoju polni zdravja in veselja!”






