Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V Šentjurju dopoldne naleteli na pijana voznika in voznico


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Šentjurski policisti so včeraj dopoldne pri dveh voznikih obravnavali vožnjo pod vplivom alkohola.

Kot so sporočili s Policijske uprave Celje je vozniku osebnega avtomobila elektronski alkotest pokazal, da je imel malo manj kot 1,5 promile alkohola v krvi, voznici osebnega avtomobila pa je elektronski alkotest pokazal, da je imela več kot 1,5 promile alkohola v krvi. Sledita obdolžilna predloga.

Prav tako so v Šentjurju policisti zasegli vozilo vozniku, ki je vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja.

Preberite tudi:

Poročilo Policijske postaje Rogaška Slatina: 3. 9. 2024