Tako kot to počno nekaj zadnjih let so v Rogatcu in Humu na Sotli znova pripravili skupno silvestrovanje. Tokrat je vrsta za gostitelje znova prišla k Rogatčanom.
Za glasbeno kuliso je poskrbel ansambel Aplavz, navzoče pa sta nagovarjali sovoditeljci Anamarija in Marinel. Spregovorila sta tudi župana obeh sosednjih občin, nočno nebo pa je zabobnelo ob eksplozijah ognjemeta.

Kot je zapisala Rogatčanka Zlatka Polajžer, je bilo na stojnicah na obeh straneh trga več kot odlično poskrbljeno za žejna grla in lačna usta. Za vse to so poskrbeli člani društev iz sosednjih krajev: “Ponosni smo na druženje. Vsem želim veliko sreče, zdravja in s pogledom naprej.”
Naslednje skupno silvestrovanje, četrto po vrsti, bo v Humu.
Preberite tudi:





