Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V Rogatcu gostili srečanje gasilskih veteranov


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

V prostorih Občine Rogatec je v petek potekalo tradicionalno letno srečanje gasilskih veteranov Gasilske zveze Šmarje pri Jelšah. 

Uvodne besede so med drugimi zbranim veteranom namenili predsednik Gasilske zveze Šmarje pri Jelšah Erih Strašek, predsednik komisije za veterane Marjan Mikola ter župan Občine Rogatec Martin Mikolič. Po uradnem delu je sledila pogostitev in sproščeno druženje. Srečanje so popestrili tudi glasovi harmonike.

Vir foto: FB/GZ Šmarje pri Jelšah – Jernej Šulc, časopis Naše OKo

V okviru srečanja so podelili zaslužene značke in plakete gasilskim veteranom za njihovo dolgoletno delo. Tekom dogodka so izvedli tudi slovesno predajo veteranskega prapora. Člani Prostovoljnega gasilskega društva Polje-Sedlarjevo so ga izročili članom PGD Pristava pri Mestinju, ki ga bodo varovali v prihodnjem letu.

Gasilska zveza Šmarje pri Jelšah se pripravlja na še en pomemben mejnik. Sredi novembra bodo v Kozjem s slavnostno akademijo obeležili 70-letnico delovanja zveze.

Vir foto: FB/GZ Šmarje pri Jelšah – Jernej Šulc, časopis Naše OKo