Po podatkih Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje sta včeraj okoli 17.30 v Podčetrtku trčili tovorno in dve osebni vozili. Gasilci PGD Steklarna Rogaška Slatina in Podčetrtek so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorje, osebno vozilo postavili na kolesa in odstranili s ceste, posuli razlite motorne tekočine in očistili cestišče. Reševalci NMP Šmarje pri Jelšah so dve osebi odpeljali v SB Celje

