Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V Podčetrtku padel s petih metrov višine


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

V soboto je na območju Podčetrtka prišlo do delovne nesreče, v kateri se je na enem izmed tamkajšnjih gradbišč poškodoval delavec.

Policisti Policijske postaje Šmarje pri Jelšah so bili 23. avgusta obveščeni o delovni nezgodi na območju Podčetrtka. Z zbranimi obvestili je bilo ugotovljeno, da so delavci opravljali gradbena dela na ploščadi. Med delom je delavec padel v globino okoli petih metrov.

Na kraju mu so mu nudili prvo pomoč, nato pa je bil odpeljan v bolnišnico. Preberite si tudi ostalo vsebino tedenskega poročila šmarske policijske uprave:

Poročilo Policijske postaje Šmarje pri Jelšah: 25. 8. 2025