Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V Mestinju uspešno izpeljali turnir v odbojki na mivki


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Športno društvo Mestinje je sredi meseca uspešno izpeljalo 21. turnir v odbojki na mivki za pokal Jakoba Šketa.

Dogodek, ki je potekal v Mestinju, je privabil odlično udeležbo, saj so vseh 12 razpoložljivih mest hitro zapolnile močne ekipe. Tokrat je bilo tudi vreme naklonjeno, kar je pripomoglo k odličnemu vzdušju.

Po napetih obračunih so zmago slavili Biseri, ki so prejeli pokal, priznanje in 120 evrov. Drugo mesto je osvojila ekipa Trdi beton, ki je prav tako prejela pokal, priznanje in 90 evrov. Tretje mesto je pripadlo ekipi Zibika, nagrajeni s pokalom, priznanjem in 60 evri, četrto mesto pa je zasedla ekipa Hladno pivo, ki je prejela priznanje in 30 evrov.

Vir foto: FB/Šd Mestinje
Vir foto: FB/Šd Mestinje