Stanovalce doma upokojencev v Podčetrtku, ki bodo kmalu dobili novo stavbo, so pred kratkim obiskali otroci.
Pred nekaj dnevi so v domu upokojencev v Podčetrtku, ki deluje kot enota Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah, za stanovalce pripravili veselo medgeneracijsko druženje. Obiskali so jih otroci iz tamkajšnjega vrtca, ki so se z njimi spoznali, poklepetali in skupaj malo potelovadili. Ob tem so zaposleni zapisali: “Še posebej ganljivo pa je bilo, ko so otroci z veseljem objeli naše stanovalce in jim s tem polepšali dan.”
Kot smo že poročali, sta sicer župan Občine Podčetrtek in direktorica Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah pred kratkim s podjetjem GES d.o.o. podpisala pogodbo, ki kraju prinaša gradnjo nove dislocirane enote doma starejših. Z novo stavbo bo enota v Podčetrtku pridobila dodatnih 34 postelj. Dela se bodo predvidoma zaključila konec naslednjega leta. Prvi stanovalci bodo vseljeni spomladi leta 2027. Več o tem preberite tukaj.






